resm Tash Design Kapı Tokmağı Küpe

Tash Design Kapı Tokmağı Küpe

104,90 TL

Anadolu’nun zengin, yaratıcı simgelerinden ilham alınarak Çiğdem Serdaroğlu tarafından tasarlanan Tash Design kapı tokmağı detaylı küpe, sevdiklerinize hediye etmek için alabileceğiniz en otantik takı tasarımlarından biri. Anadolu’nun her bir köşesinde ayrı ayrı tasarımlarla karşımıza çıkan tarihi kapı tokmaklarından ilham alınarak dizayn edilen küpe, orijinal tasarımıyla kadınları büyülüyor. Mardin’deki eşsiz taş işlemeciliğinden esinlenen Serdaroğlu, bölgedeki medreseleri, manastırları, konakları takı dünyasıyla birleştirerek, karşılaşabileceğiniz en özgün takılardan birine imza atıyor.

Anadolu motiflerini günlük şıklığınızın parçası yapan takı tasarımı, hem casual, hem de klasik kombinleri tamamlayabildiğinden kadınların favori parçalarından biri olmayı başarıyor. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel hediyelerden biri olan özel tasarım küpeyi, doğum günü, yılbaşı veya evlilik yıl dönümü için alabilirsiniz.

Oksitli bronz kullanılarak üretilen tokmak detayı, gümüş küpe pimi ile bir araya getiriliyor. Farklı yaşlardan her kadının severek kullanacağı bir tasarıma sahip olan kapı tokmağı detaylı küpe, favori takılarınızdan biri olmaya aday.

  • HEDİYE: Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel hediyelerden biri olan özel tasarım küpeyi, doğum günü, yılbaşı veya evlilik yıl dönümü için alabilirsiniz.
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Oksitli bronz kullanılarak üretilen tokmak detayı, gümüş küpe pimi ile bir araya getiriliyor.