Sepetim

Kapat

İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

www.tashdesign.com.tr‘den alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı garanti, iade ve iptal şartlarını kabul etmiş sayılır. 

İade
Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içinde, cigdem@tashdesign.com.tr adresine e-mail atarak ya da 0216 629 94 90 ile ofisimize başvuruda bulunarak, aşağıdaki koşullar dâhilinde iade etmeyi talep edebilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçip teyitleşmeden ürünü iade etmeyiniz. 

 İade ürünler Yurtiçi Kargo aracılığı ile  ürün beraberinde gelen faturası  ile beraber karşı ödemeli olarak iade gönderilmelidir.

 Gönderdiğiniz paketin içine eğer iade olacaksa iade yazmanızı rica ederiz. Değişim olacaksa bunu da belirtmenizi ve hangi ürün/beden ile değişim istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

 İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

  İadeler mutlak surette kullanılmamış ve orijinal kutu/ambalajında olmalıdır. Bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir. 

    Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

     Kişiye özel tasarlanan takıların iadesi kabul edilemez.

    Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

    Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınmamaktadır.

 Tash Design tarafından kabul edilen iadeler için müşterilere yeni ürün sevk edilir. 

İade gönderimi için adres:
Tash Design Kavacık Mah. Havuzbaşı Cad. NO:1B Beykoz / İstanbul / TÜRKİYE

 Ücret iadesi:

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra incelemeye alınacak ve onaylanması ile 14 iş günü içinde iade/değişim işlemi yapılacaktır.

 Bankanızın bu tutarı kart veya banka hesabınıza yansıtma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterir.

İptal

Siparişin tamamen iptal edildiği hallerde iptal işleminin kesinleşmesinden en geç 14 gün sonra hesabınıza iade edilir.